EMO 49. GENEL KURULU’NA GİDERKEN

Elektrik Mühendisleri Odası 49. Dönem Genel Kurulu Delegelerine,

Elektrik Mühendisleri Odasında 49. Dönem olağan genel kurulu yaklaşırken EMO demokrat kamuoyunda 49. Dönem kurulları için gruplar ve şubeler arası görüşmeler yapılmaktadır. Görüşmeler yapılırken bazı grup ve grup sekretaryası için atamaları yapılan kişilerin; ikili görüşmeleri manipülatif bir şekilde doğru olmayan biçimlerde aktardığı ve propaganda yaptığı tespit edilmiştir. Elektrik Mühendisleri Odası 49. Dönem kurullarında DDM DİRENÇ grubu anahtar liste yapmak ya da birlikte listeye girdiği arkadaşlarını gayrı ahlaki bir şekilde elemek gibi bir tutum içinde hiç bir zaman olmamıştır. EMO 49. Dönem kurullarında arkadaşlarımızın temsil edileceği listeye tam desteklerinizi bekliyoruz.

Genel Kurulda EMO’nun geleceğini kurgulamada nasıl bir ortak zemin yaratılacağına ve hangi öncelikler ile sorunlarımıza çözümler üreteceğimize birlikte karar vermeliyiz. Tam da bu nedenle DİRENÇ olarak geçmiş tartışma ve spekülasyonlardan uzak bir şekilde değişimin gençlik enerjisi ile sorumluluk almaya devam edeceğiz.

26-27 Nisan 2024 tarihlerinde Kocatepe Kültür Merkezi’nde toplanacak Genel Kurul ve 28 Nisan 2024 Pazar günü Makina Mühendisleri Odası Eğitim ve Kültür Merkezi’nde yapılacak seçimlerde dayanışmaya davet ediyoruz!

Yaşasın TMMOB Örgütlülüğümüz!
Yaşasın EMO!

DDM DIRENÇ